14 Απριλίου 2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Η 28η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League, αλλά και οι αγώνες από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας.


Αναλυτικά όλες οι επιλογές:


08:50 ΕΡΤ Sports HD Formula 1, Grand Prix Κίνας Αγώνας
09:00 Eurosport 2 Μπρίσμπεϊν Six Day Ποδηλασία
09:00 Eurosport 1 Μαραθώνιος Παρισιού Κλασικός αθλητισμός
09:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1, Grand Prix Κίνας Αγώνας
09:30 ΕΡΤ3 14ος Διεθνής Μαραθώνιος «Μέγας Αλέξανδρος» Κλασικός αθλητισμός
12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άσεν Superbike
12:00 Eurosport 1 Παρίσι – Ρουμπέ Ποδηλασία
13:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άσεν Supersport
13:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βαγιαδολίδ – Χετάφε Primera Division
13:15 Novasports 2HD Αϊντχόφεν - Ντε Γκράαφσαπ Eredivisie
13:30 Novasports 1HD Τορίνο – Κάλιαρι Serie A
14:00 Novasports 3HD Γουίγκαν – Νόριτς Championship
14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ζανκτ Πάουλι - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga 2
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χόφενχαϊμ – Χέρτα Bundesliga
15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άσεν Superbike
15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο - Ράγιο Βαγιεκάνο Primera Division
15:00 ΕΡΤ3 Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα Football League
16:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκινήτου Μόντσα
16:00 Novasports 4HD ΑΪΚ Στοκχόλμης – Σίριους Allsvenskan
16:00 Novasports 3HD Σαμπντόρια – Τζένοα Serie A
16:00 Novasports 2HD Σασσουόλο – Πάρμα Serie A
16:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Μπολόνια Serie A
16:05 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
17:00 ΕΡΤ3 Τουρκία – Ελλάδα Προκριματικά Euro 2020
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ Primera Division
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπανταλόνα – Μπούργος ACB Liga Endesa
18:00 Novasports 5HD Ζάλτσμπουργκ - Στουρμ Γκρατς Αυστριακό Πρωτάθλημα
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Τσέλσι Premier League
18:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas Αγώνας
19:00 Eurosport 1 Nordic Swim Tour Στοκχόλμη
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ούνικς Καζάν – Ζενίτ VTB United League
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Αουγκσμπουργκ Bundesliga
19:00 Novasports 24 HD Κιέβο Βερόνα – Νάπολι Serie A
19:00 ΕΡΤ Play1 Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός Super League Σουρωτή
19:00 Novasports 4HD Λεβαδειακός – Πανιώνιος Super League Σουρωτή
19:00 Novasports 3HD ΠΑΣ Γιάννενα - Αστέρας Τρίπολης Super League Σουρωτή
19:00 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Ξάνθη Super League Σουρωτή
19:00 Novasports 1HD ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Super League Σουρωτή
19:00 ΕΡΤ1 Παναθηναϊκός – ΟΦΗ Super League Σουρωτή
19:00 ΕΡΤ3 Άρης – Ατρόμητος Super League Σουρωτή
19:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – ΑΕΚ Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Τζιρόνα – Βιγιαρεάλ Primera Division
20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ερυθρός Αστέρας – Μπουντούτσνοστ Αδριατική Λίγκα
20:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas Αγώνας
21:30 COSMOTE SPORT 4 HD Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ ΝΒΑ
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas Αγώνας
21:30 Novasports 3HD Φροζινόνε – Ίντερ Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Λεβάντε Primera Division
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενφίκα - Βιτόρια Σετούμπαλ Liga NOS
22:00 Novasports 4HD Λιλ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

Δεν υπάρχουν σχόλια: