Το ματς Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας για την 7η αγωνιστική της Ευρωλίγκας ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά οι επιλογές:
09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 ελεύθερα δοκιμαστικά 1
10:50 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP ελεύθερα δοκιμαστικά 1
11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 ελεύθερα δοκιμαστικά 1
14:10 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 ελεύθερα δοκιμαστικά 2
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris
15:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP ελεύθερα δοκιμαστικά 2
16:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 ελεύθερα δοκιμαστικά 2
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντχαουζεν – Μπράουνσβαϊγκ Bundesliga 2
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράιτον – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ
19:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris
19:45 Novasports 1HD Φενέρμπαχτσε – Χίμκι EuroLeague
20:00 Novasports 3HD Ζάλγκιρις Κάουνας - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Κολωνία Bundesliga
21:30 Novasports 5HD Μπάγερν Μονάχου - Ερυθρός Αστέρας EuroLeague
21:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Έλτσε – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σαουθάμπτον – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ
22:00 Novasports 3HD Βαλένθια - Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague
22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπελενένσες - Ρίο Άβε Liga NOS
09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 ελεύθερα δοκιμαστικά 1
10:50 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP ελεύθερα δοκιμαστικά 1
11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 ελεύθερα δοκιμαστικά 1
14:10 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 ελεύθερα δοκιμαστικά 2
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris
15:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP ελεύθερα δοκιμαστικά 2
16:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 ελεύθερα δοκιμαστικά 2
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντχαουζεν – Μπράουνσβαϊγκ Bundesliga 2
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράιτον – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ
19:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris
19:45 Novasports 1HD Φενέρμπαχτσε – Χίμκι EuroLeague
20:00 Novasports 3HD Ζάλγκιρις Κάουνας - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Κολωνία Bundesliga
21:30 Novasports 5HD Μπάγερν Μονάχου - Ερυθρός Αστέρας EuroLeague
21:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Έλτσε – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σαουθάμπτον – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ
22:00 Novasports 3HD Βαλένθια - Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague
22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπελενένσες - Ρίο Άβε Liga NOS
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου