![](https://www.amna.gr/photos/202210/w10-201117atrir.jpg)
Σε... μετρ των ανατροπών εξελίσσεται φέτος ο Ατρόμητος, καθώς μετά τις νίκες του στο Περιστέρι κόντρα σε ΟΦΗ (3-1, από 0-1) και στη Νεάπολη κόντρα στον Ιωνικό (4-1 από 0-1), «γύρισε» και το παιχνίδι με τον ΠΑΣ Γιάννινα, επικρατώντας στην έδρα του με 2-1, στο ματς με το οποίο ολοκληρώθηκε η 7η αγωνιστική της Super League.
Μεγάλος πρωταγωνιστές για τους Περιστεριώτες -που ανέβηκαν στην 6η θέση της βαθμολογίας και στη «ζώνη» των play off- ήταν ο Βίνταρ Ορν Κιάρτανσον, ο οποίος σημείωσε και τα δύο γκολ του Ατρόμητου. Προηγήθηκε με τον Παντελάκη ο ΠΑΣ Γιάννινα, αλλά δεν του... έφτανε για να αποφύγει την τρίτη σερί ήττα του...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου