Στο πλαίσιο εορτασμού της φετινής Παγκόσμιας Εβδομάδας Μητρικού Θηλασμού (ΠΕΜΘ) 2022 – World Breastfeeding Week (WBW), όπως έχει καθιερωθεί να εορτάζεται κάθε χρόνο στη χώρα μας την πρώτη εβδομάδα του Νοεμβρίου (01-07 Νοεμβρίου) το Μαιευτικο Τμήμα, Τμήμα Οικογενειακού Προγραμματισμού του ΚΥ Λιτοχώρου σε συνεργασία με το Δίκτυο Μαιών/των της 3ης ΥΠΕ Μακεδονίας & με την υποστήριξη του Δήμου Δίου-Ολύμπου διοργανώνουν δράση ευαισθητοποίησης για την προαγωγή του μητρικού θηλασμού.
![](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/oqXnwdUP2iwW46F2G2goi2LZVuBULi-As2LODrzgBky1Ej-07WWGWsJHZv4gkaP9XAeC_gClF4gBNbALApmzbn9ketxjOG4Oic-_2buWDHJeMlLbCwY=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Παρασκευή 4 Νοεμβρίου
![](https://ci3.googleusercontent.com/proxy/k1cyftyG2T4WZsjWkaUbL1wGIWIZ46K4tf3ILvLVgo9No7oDckgbNgzy_FycdIliFIJyv3ox0i_zEoRaUMpdrlAgn7w2EAIpKJE2pwjYawgLTKjTsxk3=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
Αύλειο χώρο Ναυτικού Μουσείου Λιτοχώρου
![](https://ci3.googleusercontent.com/proxy/S11dbTAf_ErcybR4PNJ4xV020jMA5Bf1oyDubLECWWrixVw2_q2OqTAKVFH7tTco51FCa911Gs_XEUlNYudmzCBLr2sppQXrXquKIOW0WgrRUr8gnK0=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1.5/16/23f0.png)
11:00-14:00
Ενημερωθείτε και παραλάβετε το χρυσό φιόγκο του αποκλειστικού θηλασμού
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου