![ΑΘΗΝΑ ΚΑΤΣΑΡΑ ΤΕΜΠΗ](https://www.thetoc.gr/Content/ImagesDatabase/p/767x430/cu608x365/0,5,608,346/pad/both/56/563a7fa55ba44a219db560734485a691.jpg?quality=90&404=default&v=2)
Η πρώτη κηδεία θύματος του πολύνεκρου δυστυχήματος στα Τέμπη, πραγματοποιείται σήμερα Παρασκευή.
Η 34χρονη Αθηνά Κατσάρα, που επέβαινε στο μοιραίο τρένο, κηδεύεται σήμερα στην Κατερίνη. Η κηδεία της 34χρονης μητέρας ενός μικρού παιδιού, θα γίνει στις 4 το απόγευμα, στον Ιερό Ναό Αγίας Άννης Κατερίνης.
Η 34χρονη επέβαινε στο μοιραίο τρένο με κατεύθυνση τη Θεσσαλονίκη, ενώ ο σύζυγός της -και εκείνος επιβάτης του τρένου- συνεχίζει να νοσηλεύεται τραυματισμένος σε νοσοκομείο της Λάρισας.
Μέχρι νωρίς το απόγευμα ο αδελφός της αναζητούσε πληροφορίες για την 34χρονη κοπέλα από την Κατερίνη. Ο ίδιος ανακοίνωσε την απώλεια της αγαπημένης του αδελφής με μια συγκινητική ανάρτηση στο Facebook.
"Η αδερφούλα μου δεν είναι πια κοντά μας...", έγραψε συγκλονισμένος.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου