Κάθε Κυριακή : ποδηλατοβόλτα γνωριμίας στο βουνό των θεών, των μουσών ή δίπλα στην θάλασσα , απο 50 μεχρι 100χλμ και για γευσιγνωστικό , θρησκευτικό, πολιτιστικό, ιστορικό , ιαματικό ή τουρισμό αναψυχής ,για μπάνιο με (ή χωρίς) φαγητό... με ειδικό ποδηλατικό πρόγραμμα (για κάθε επίπεδο ποδηλάτη, οικογένειας ,παρέας ) !
Συμμετοχή και εθελοντική υποστήριξη σε εκδηλώσεις !
Ακόμα : Δωρεάν μαθήματα ποδηλασίας για παιδιά , αρχάριους , ενήλικες απο 1,5 ετών ... και σε ιδιόκτητο χώρο , με ασφαλείς διαδρομές , παιδική χαρά και οργανωμένη καντίνα !
…και τα καλύτερα έρχονται !
Πληροφορίες : δηλώσεις συμμετοχής 23510 73977 .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΠΙΕΡΙΑΣ / EXTREMETEAM1…
Συντονιστής
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΛΙΩΡΗΣ
ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΔΙΑΣΩΣΤΗΣ
ΜΤΒ LEADER
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου