Με την έναρξη της νέας αγωνιστικής χρονιάς 2023-2024 ο Πρόεδρος του ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης κ. Αλκίνοος Τασόπουλος και το Δ.Σ. του Συλλόγου σας καλεί στην μεγάλη γιορτή των οκτώ (8) τμημάτων του, το Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου 2023 στις 8:00 το απόγευμα στο Β΄ ΔΑΚ (2ο Αθλητικό Κέντρο Κατερίνης).
Πριν την έναρξη της μεγάλης γιορτής που θα περιλαμβάνει πλούσια εδέσματα, μουσική και πολλές εκπλήξεις, θα προηγηθεί ο αγιασμός και των οκτώ (8) αγωνιστικών τμημάτων του Συλλόγου.
Ο ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης είναι ο μεγαλύτερος Αθλητικός Σύλλογος της πόλης μας και ένας από τους πιο ιστορικούς Συλλόγους της Ελλάδος και εκφράζει τα ιδεώδη και τις αξίες του αθλητισμού, τόσο σε τοπικό όσο και ευρύτερα σε εθνικό και διεθνές στερέωμα, με επιτυχίες και διακρίσεις στα εξήντα έξι (66) ένδοξα χρόνια ζωής του. Έχει αναδείξει πρωταθλητές και πρωταθλήτριες σε ατομικό και ομαδικό επίπεδο.
Ο Πρόεδρος του ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου