Αισθάνομαι την ανάγκη να ευχαριστήσω όλους όσους με τίμησαν με την επιλογή τους και όλους όσους με τη συμβολή τους στήριξαν τον συνδυασμό Δήμος - Πρότυπο του Γιάννη Ντούμου για την εκλογή του στο αξίωμα του νέου δημάρχου Κατερίνης για μια νέα εποχή ελπίδας και δημιουργίας. Είμαστε πεπεισμένοι για την επιτυχία και αποφασισμένοι να αναδείξουμε την Κατερίνη σε δήμο πρότυπο.
Χρυσάφης Γιάννης
γιατρός χειρουργός
γιατρός χειρουργός
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου