Στο πλαίσιο των συναντήσεων συνεργασίας του Αντιδημάρχου Πολιτισμού Δίου-Ολύμπου, Αστέριου Τζήμα, με πολιτιστικούς συλλόγους
που έχουν έδρα εντός του Δήμου, καλούνται οι πολιτιστικοί σύλλογοι να συμπληρώσουν το έντυπο επικαιροποίησης - καταχώρησης των στοιχείων τους και να ακολουθήσουν τις οδηγίες που θα βρουν στην ιστοσελίδα του Δήμου στη διεύθυνση www.dion-olympos.gr/Σημειώνεται ότι αυτό το διάστημα πραγματοποιούνται συναντήσεις συνεργασίας του Αντιδημάρχου κ. Τζήμα με μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του κάθε συλλόγου ξεχωριστά.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου