Οι δύο πλευρές συζήτησαν τις υποχρεώσεις που έχουν εκατέρωθεν (Δήμος – πωλητές) και τις παρεμβάσεις που πρέπει να δρομολογηθούν.
Ο αντιδήμαρχος κ. Τζήμας άκουσε και κατέγραψε τα αιτήματά τους και τους διαβεβαίωσε ότι ο Δήμος θα συνεχίσει να στέκεται αρωγός, με όλες του τις δυνάμεις, στο πλευρό των επαγγελματιών των λαϊκών αγορών, που δραστηριοποιούνται σε κάθε κοινότητα του Δήμου.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου