![Με σκόρερ τον Μιχαηλίδη ο Βατανιακός, 2-1 τον ΑΟΤ](https://www.liganews.gr/media/k2/items/cache/6fac750212760b99896667dfec142213_L.jpg?t=20240211_160926)
Ο Βατανιακός επικράτησε με 2-1 των Τρικάλων στο Βατάν Κατερίνης, για την 22η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.
Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με κεφαλιά του Μιχαηλίδη στο 61’ και έξι λεπτά ο ίδιος παίκτης με σουτ έγραψε το 2-0. Στο 69΄ μείωσε για τον ΑΟΤ σε 2-1 ο Βασιλείου με ωραίο διαγώνιο σουτ μέσα στην περιοχή.
Σκόρερ: Μιχαηλίδης (61’, 67’) – Βασιλείου (69’)
Βατανιακός (Ποτουρίδης): Φιρινίδης, Σαμανίδης, Δερμίσης (80΄Μάλα), Γκαρατζιάς, Λιόλιος, Ανανιάδης Χρ., Μιχαηλίδης (90+1' Χαντζαρίδης), Δαλαμήτρας, Μιτακίδης, Ανανιάδης Δ. (90+1' Φιρινίδης), Μήτρακας
Τρίκαλα (Θεοδοσιάδης): Aναγνώστου, Μάγγος, Τζέλης (46΄ Μαλακασιώτης), Κατσαντώνης, Σκόνδρας Γιάννης, Μπέκας (70΄ Κοντογεώργος), Ιωάννου (63΄Ζαίμι), Σκόνδρας Νίκος, Αλεξίου, Σαμαντάς, Βασιλείου (80΄Μαγκούτης)..liganews.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου