Λόγω εργασιών αποκατάστασης που εκτελούνται από την ΠΕ Πιερίας, στο οδικό δίκτυο Λαγοράχης - Αρωνά, οι μαθητές όλων των βαθμίδων (Δημοτικού, Γυμνασίου και Λυκείου) που διαμένουν στον οικισμό Μελιαδίου, καθώς και στις κοινότητες: Λαγοράχης και Μοσχοποτάμου, δεν θα μπορέσουν να μεταβούν - αύριο Πέμπτη 07/03 - στις σχολικές μονάδες της Κατερίνης, όπου παρακολουθούν μαθήματα.
Επιπλέον γνωστοποιείται, ότι δεν θα λειτουργήσει το νηπιαγωγείο Λαγοράχης.
6 Μαρτίου 2024
Ανακοίνωση για τους μαθητές που διαμένουν στον οικισμό Μελιαδίου & στις κοινότητες: Λαγοράχης, Μοσχοποτάμου
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου