Ο τελικός του κυπέλλου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πιερίας αποτελεί τη γιορτή του ποδοσφαίρου. Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος η διοίκηση της Ε.Π.Σ. Πιερίας προσδίδει στον θεσμό του κυπέλλου, του δημοφιλέστερου στο κόσμο αθλήματος, χαρακτήρα γιορτής.
Το Α’ ΔΑΚ θα φιλοξενήσει σήμερα Δευτέρα 13 Μαΐου 2024 στις 7:30 μ.μ. τον τελικό αγώνα του κυπέλλου περιόδου 2023-2024 ανάμεσα στην Ακαδημία Πλαταμώνα και τον Εθνικό Ν. Κεραμιδίου.
Σε ανοικτή πρόσκληση η διοίκηση της Ε.Π.Σ. Πιερίας καλεί όλο τον φίλαθλο κόσμο του νομού στο Α΄ ΔΑΚ, για να απολαύσει έναν τελικό ανάμεσα σε δύο από τις καλύτερες ομάδες της χρονιάς αλλά και να επιβραβεύσει και να χειροκροτήσει τις αγωνιστικές προσπάθειες των ποδοσφαιριστών.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου